ARTYKUŁ - cięcie i grawerowanie papieru laserem

winietki karety cięte laserem zaproszenia cięte i grawerowane laserem zaproszenia cięte i grawerowane laserem

Papier jest wszędzie. Piszemy po nim, wykonujemy nim różne kształty, wykorzystujemy do pakowania i inne. Gdzie zatem miejsce na laser?
Technika laserowa, jej precyzja, cięcie bezdotykowe pozwala na wycinanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Grubość, kolorystyka papieru, jego uszlachetniania w żaden sposób nie ograniczają możliwości jego cięcia.
Dokładność lasera, jakość cięcia pozwala rozpocząć pracę już od 1 sztuki po masowe ilości, za każdym razem idealnie powtarzając wycinane elementy.
Dodatkowym atutem przy cięciu laserem jest przypalenie krawędzi. W zależności od ustawień maszyny można uzyskać bardzo ciekawe efekty!
Łączenie techniki druku z technologią laserową pozwala tworzyć spersonalizowane materiały np. zaproszenia, kart okolicznościowe czy wizytówki, zapewniając im luksusowy wygląd bez ingerencji długopisu ;)
Nie tylko papier można wycinać laserem, ale także kartony czy tekstury faliste o grubości 3 mm i więcej.
A grawerowanie? Jak grawerować papier, skoro jego grubość w większości przypadków nie wychodzi poza 1mm?? Dla plotera laserowego to żaden problem. Wiązka jest na tyle stabilna, iż "zdejmie" tylko wierzchnią warstwę papieru.
Kolor grawerowania? - no właśnie :) Każdy kto choć chwilę miał styczność z poligrafią wie, że istnieją tysiące rodzajów papieru. Wszystko zależy od uszlachetnienia papieru w jego masie, kolorystyce. Kolor odsłania się dopiero po obróbce i w większości przypadków nie jest to kolor spalenizny :)
Dodatkowym atutem grawerowania laserowego jest możliwość imitacji tłoczenia. W zależności od mocy wiązki można uzyskać lekkie wgłębienie grawerowanego obrazu bądź napisu, które w zależności od kąta padania światła daje różne efekty wizualne.


KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy innowacyjną marką działającą na rynku polskim, jak i również europejskim.
Młodość, kreatywność i ambicje naszych pracowników pozwalają zaskakiwać naszych klientów, tworząc unikalne produkty, których nie spotkasz na codzień.

SZYBKI KONTAKT

laserwradomiu.pl
T: 790-849-834
E: biuro@laserwradomiu.pl

OBSERWUJ NAS W SIECI